Іщенко: Особисто я хотів би бачити в Лізі Європи львівські Карпати

14 квітня 19:45
Переглядів: 116
іщенко

Колишній наставник львівських "Карпат" Олександр Іщенко розповів про бажання, щоб "зелено-білі" знову вийшли в єврокубки.

- Підбір футболістів одна річ, організація гри - інша. Ось ми побачили, як організовано діє "Олександрія" в матчі проти "Динамо". Підбір гравців, на мій погляд, у "Карпат" трохи краще.

Взагалі, якщо вибирати між трьома претендентами, то особисто я хотів би бачити в Лізі Європи львівський клуб. Це пов'язано з містом, стадіоном, підбором гравців. Хотілося б, щоб "Карпати" потрапили в єврокубки і там погомоніли. Але у львів'ян немає цілісної командної гри. Хоча з появою цього аргентинського форварда з українським корінням з'явилася надія на краще.

Хотілося б, щоб команда швидше перебудувалася на гру з форвардом. А до цього що було? Вибачте, але Ігор Худобяк на позиції центрального форварда - це вже перебір. Це в Україні таким можна порадувати глядачів, але не в Лізі Європи.

Худобяк є креативним хавбеком, але аж ніяк не центрфорвардом. Сподіваюся, що з Лещуком Безубьяку вдасться стабілізувати командну гру, тоді можна замахнутися і на єврокубки, - сказав Іщенко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: