Історичний виїзд ультрас "Карпат" в Сімферополь

19 квітня 23:13
Переглядів: 2322
Карпати

До вашої уваги найприємніший, історичний виїзд ультрас "Карпат" до Сімферополя, у травні 2009 року. Саме після матчу з "Таврією" львівські "Карпати", за 2 тура до завершення чемпіонату, забронювали собі місце в Лізі Європи. 

Підтримати команду в Сімферополі поїхало близько 40 фанатів. 

З блогу Брілка: 

На секторі 30-40 «виїздюків». 15 хв. Переспівали весь «наш кобзар». Перейшли на заряди в стілє «Андрійко Тлумак!», «Артем Федецький». Ну а шо? 16хв. Ткачук – ГОЛ -- 0-1 !!! Панєслась !!! «ЕО ЕО ЕО ЕО ооооооо О О О КАРПАТИ ЛЬВІВ». Перший тайм. «Невиїздні» наярюють : «пацани УРАВЕНЬ! Вас чути». Улюблена команда жме. «Хто МИ? – ЛЕВИ!» … «в атаку кинулись разом із капітаном …» … «Go WEST». 

Перерва. Ше тайм і ми в Європі. Другий тайм. Спад в грі. Голоса зірвані. Всі чекали другого гола. Не забиваєш ти, забивають тоді – ото биче правило. 

Нон стоп «Львів Карпати ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ» став гімном виходу в Лігу Європи. Заміни в складі «Карпат». На поле виходить Габовда і Мартинюк. Пацани лічно получали установку від фанатЬя перед грою. Пропускати в кінці гри в такому матчі по Гицеля темі то «Бичий безпантовий кайф!» Не для того нас «душа пазвала!» 10 мінут до кінця матчу в стілє «Львів Карпати ОЛ ЕОЛЕ ОЛЕ !!!». Свисток, якого чекали 11 років !!! То вся жизнь, то Львів Карпати. Прорив на поле. Каманда біжить до нас. Перекличка «Хто МИ? – ЛЕВИ!», «в атаку кинулись разом із капітаном …». Офіційне нагородження кАманди, медалі : «Учасникам Ліги Європи!» Коуч в повітрі. На сектра летять футболки, труси. Історичне фото з командою. Самсон плаче – ото не бичий кайф. То вже історія... 

 
 
 
 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: