Іван Білий: Над пропозицією "Руху" довго не думав

28 листопада 19:00
Переглядів: 144
Рух

Після підписання контракту з винниівським «Рухом» Іван Білий не приховував радості від того, що повернувся додому. Уже в якості гравця «Руху» Іван Білий поспілкувався з прес-службою клубу.

Пропозиція перейти в «Рух» надійшла після завершення першого кола у першій та другій лігах, - каже Іван Білий. -  Над пропозицією «Руху» довго не думав, а можна сказати одразу погодився перейти у винниківську команду. Хотілося повернутися додому. «Рух» - амбіційна команда, яка ставить перед собою серйозні завдання. Перехід до цієї команди буде для мене кроком вперед, незважаючи на те, що «Рух» саме зараз грає у другій лізі. Мій контракт розрахований на рік. Найголовніше себе проявити. Тоді є велика ймовірність того, що я залишуся у винниківській команді. Від «Руху» було таке запрошення, від якого відмовлятися я не міг. Хотілося повернутися на західну Україну.

Цього сезону, граючи за київський «Арсенал», ти виступав проти «Руху» у Кубку України. Що запам’яталося з цього матчу?

Дух команди суперника, а також місцеві вболівальники. Радує, що команда має свого вболівальника. На стадіоні імені Богдана Маркевича завжди панує футбольна атмосфера.

З ким знайомий з теперішньої команди? З ким підтримуєш стосунки?

Наразі привітань ні від кого не було. Звісно, є чимало знайомих, є люди, з якими я грав в одній команді. З адаптацією проблем не буде.

Чи важко тобі буде пробитися в основу?

Будуть збори, а там побачимо. З першого тренування доведеться усім все доводити і боротися за місце в основі.

Чому обрав 88 номер?

Це мій рік народження. Останнім часом грав під цим номером, вважаю його щасливим для себе.

Як попрощався з «Арсеналом»?

Розірвали контракт за згодою обох сторін. Були свої непорозуміння, але образ ніхто ні на кого не тримає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: