Іван Дзуль встановив рекорд області з бігу серед ветеранів

02 липня 18:51
Переглядів: 259
Іван Дзуль

У суботу, 27 червня, в Івано-Франківську, на стадіоні Національного технічного університету нафти і газу проводився відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики серед ветеранів.

Іван Дзуль, який в останні роки постійно виборював медалі на всеукраїнських і міжнародних змаганнях ветеранів-важкоатлетів, вирішив спробувати свої сили і в легкій атлетиці. Йому вдалось стати чемпіоном Івано-Франківської області з бігу на 800 метрів серед ветеранів вікової групи 50-54 рр. Цю дистанцію спортсмен подолав за 2 хв. 32,0 сек. А невдовзі після фінішу бігунів з’ясувалося, що Іван Дзуль ще й встановив рекорд області в бігу на 800 метрів ветеранів своєї вікової групи. Попереднє найкраще обласне досягнення в бігу на цю дистанцію 50-54-річних ветеранів належало іванофранківцю Дмитрові Байсюку. В 2011 році він пробіг 800 метрів за 2 хв. 32,7 сек.

Як зізнався переможець, у подібних змаганнях він брав участь ще в далекому 2006 році. Тоді Іван Дзуль фінішував з результатом 2 хв. 50 сек., тому спортсмен неабияк задоволений своїм нинішнім досягненням.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: