Іван ГЕЦКО: "Фоменко просто не хотів розкривати карт перед грою з балканцями"

04 червня 22:54
Переглядів: 149
гецко

Іван Гецко, нападник збірної України та "Карпат" 1990-х років, поділився враженнями від побаченого в товариському матчі збірних України та Камеруну.

- Очікували, що зустріч з африканською збірною складеться для команди Михайла Фоменка настільки непросто?
- Незважаючи на відсутність кількох основних гравців збірної Камеруну, було очевидно, що легкої прогулянки українцям чекати не варто. Перший тайм у виконанні нашої команди мені абсолютно не сподобався, і часом здавалося, що футболісти вийшли на гру абияк. Як результат: за 45 хвилин не було створено по-справжньому небезпечних моментів. Більше того - суперник володів перевагою. Що стосується другої половини зустрічі, то команда зуміла перебудуватися, нав'язала атакуючий футбол, з'явився контроль м'яча, а з ним і шанси для взяття воріт.

- Чи вдалося головному тренеру перевірити команду перед найважливішим виїздом до Чорногорії?
- Головне, щоб до зустрічі з чорногорцями гравці підійшли у відповідних кондиціях, а те, що мотивації буде не займати, можна навіть не сумніватися. Кожен гравець збірної розуміє, що таке путівка на чемпіонат світу.

Не стану також виключати, що Михайло Фоменко просто не хотів розкривати карт перед грою з балканцями. Тренерському штабу було необхідно перевірити функціональну готовність футболістів і, думаю, наставник залишився задоволений побаченим. Чомусь не сумніваюся, що за рахунок прагнення та бажання наша команда зможе перемогти збірну Чорногорії.

- Чим пояснюєте той факт, що в цій зустрічі не було забитих м'ячів, а футболісти збірної України так жодного разу і не потрапили у ствір воріт команди суперника?
- Чемпіонат країни закінчився, далеко не всі виконавці знаходяться в ігровому тонусі. Моменти для взяття воріт були, а от реалізація залишала бажати кращого. З іншого боку, прогрес помітний і це дозволяє розраховувати на майбутній успіх.

- Що вам сподобалося у грі збірної України?
- Сподобалася гра лінії оборони, хоча витівки Хачеріді знову змушують задуматися - футболістові роблять стільки зауважень, а він все одно веде себе по-своєму. По грі претензій немає: камерунським нападаючим так і не далося далеко втекти.

- Над якими ігровими компонентами ще належить попрацювати?
- Є питання до середньої лінії. Хотілося б, щоб той же Коноплянка створював гостроту протягом всієї гри, а не окремими відрізками. Женя - основний гравець збірної і хотілося б побажати йому стабільності, адже класу і майстерності йому не позичати. Бачу проблеми і в лінії атаки. При всьому бажанні Зозулі, цього поки не достатньо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: