Іван Гецко: "Футбол, як і вся країна, погруз у корупції"

23 квітня 08:08
Переглядів: 1013
іван гецко

Екс-гравець "Карпат" та автор першого голу збірної України, поділився своїми думками, з газетою Експрес, про договірні матчі в українському футболі.

- Насправді сумнівних матчів не один, не два, не три, а десятки. І я кажу про ігри, що відбулись навесні. Число "договірняків" збільшилося в порівняні з тим, що було минулого року. І це при тому, що на шахраїв нібито почали полювання. Футболісти й далі тримають нас усіх за дурнів. Кожен ветеран, який пограв десять чи п'ятнадцять років, може легко відрізнити справжній футбол від імітації. Команда програє з ганебним рахунком і не дістає жодної жовтої карточки! На жаль, такі клуби, як "Говерла", "Волинь", "Олімпік", вдаються до не чесних справ. Результати їхніх матчів можна спрогнозувати, якщо у відкритих джерелах подивитись на коефіцієнти букмекерів.

Я не вірю в те, що когось по-справжньому покарають. Сам футболіст беззахисний. Він не зіграє у "договірняк", якщо не має свого покровителя. Він не візьме участі вшахрайській схемі, якщо не матиме гарантії, що його злочин залишиться безкарним. Хтось згори дає футболістам такі гарантії. І нині ми бачимо імітацію боротьби з "договірняками". Торік здійняли так багато галасу з цього приводу. І хто сів за грати?! Ніхто. Футбол, як і вся країна, погруз у корупції. Ніхто нікого не посадить на п'ять років. Бо якщо карати виконавців, то треба покарати й організаторів. А це люди солідні та впливові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: