Іван Гецко: "Карпати" не є командою, здатною замахнутися на щось серйозно"

25 жовтня 08:39
Переглядів: 163
Гецко

Український фахівець прокоментував результат протистояння у Львові

- Підсумковий результат цієї зустрічі не став для мене якимось одкровенням - було б достатньо наївним вважати, що нинішні «Карпати» продемонструють класний футбол і чинитимуть опір команді Хуанде Рамоса.

У «Дніпрі» відмінно проаналізували гру суперника в матчі проти « Шахтаря», і дійшли висновку, що найменше розслаблення може коштувати дуже дорого. Підійшовши з величезною відповідальністю до цього поєдинку, футболісти вирішили не берегти сили для майбутньої зустрічі в Лізі Європи і легко розібралися із суперником.

Так, «Карпати» мали намір дати бій, але судячи по рахунку і показаної гри, втілити плани в життя так і не вдалося. Пропустивши, львів'яни десь пішли ва-банк, тут же отримали другий, третій голи, а там, гра була вже зроблена - останній м'яч був забитий вже тоді, коли все було гранично ясно.

Але було б нерозумно розраховувати на те, що цей «Дніпро» можна обіграти на одному тільки настрої - гості показали той футбол, який на сьогоднішній день дозволяє розраховувати на чемпіонський титул. Складно сказати, чи зможуть «Карпати» винести щось з цього поєдинку - поки львів'яни не є командою, здатною замахнутися на щось серйозно, поки що не видно потенціалу цього колективу, цілком можливо, що-небудь зміниться з часом.

Зараз, головне - щоб «Карпати» вилізли з турнірної ями, адже щороку команда бореться за виживання.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: