Іван Гецко: "Карпати" праві в конфлікті з ФФУ"

22 листопада 10:36
Переглядів: 193
гецко

Колишній гравець збірної України, львівських «Карпат», одеського «Чорноморця», криворізького «Кривбасу» та ряду інших вітчизняних і зарубіжних клубів Іван Гецко поділився своєю думкою про конфлікт львів'ян з ФФУ.

- У «Карпат» зараз з'явилося дуже багато проблем, які клуб ніяк не може вирішити. Знімають нізащо з команди очки, дуже неприємно на все це дивитися.

Звичайно, я не вважаю, що «Карпати» в конфлікті з ФФУ праві, адже потрібно дотримуватися статуту організації, а ми бачимо, що клуб десь обманює гравців, не розраховується. І потім футболісти звертаються у відповідні інстанції, але це не від того, що вони не люблять клуб, просто їм нікуди діватися. Це внутрішньоклубні справи, які можна було вирішити спокійно, а тепер через це страждає команда. І через що вона повинна страждати?

Через те, що пару чиновників неправильно оформили договору, неправильно склали контракти? Все це просто не може не позначатися на команді. У такій ситуації наступає момент, коли лопається терпіння і починають застосовуватися санкції. До чого це все і призвело, що нібито ні за що знімають очки, але це тільки нібито ні за що, а насправді відомо, що там відбувається.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: