Іван Гецко: "Маркевич завжди був дуже сильним подразником для "Карпат"

28 жовтня 12:30
Переглядів: 170
гецко

Авторитетний експерт, який встиг свого часу пограти у складі «Карпат» і «Металіста», впевнений, що харків'яни переживають зараз не найпростіший період.
«Металіст» останнім часом знаходиться в досить непростому положенні. Після недограного матчу в Дніпропетровську підопічні Мирона Маркевича ніяк не можуть прийти до тями.

Хоча, по ідеї, необхідно було, навпаки, обігравати всіх на своєму шляху, намагаючись якомога далі відірватися від переслідувачів. Адже на відміну від конкурентів, «Металіст» не грає на два фронти, має більш просту схему підготовки до матчів, виступає без напруги і перевантаження.

Тим не менш, показує малопереконливого футбол.

Мабуть, у команди пропала колишня впевненість, немає стабільності. Більше того, ризикну припустити, що «Металіст» зараз перебуває в психологічній ямі. Втім, мені здається, що Мирону Богдановичу вдасться знайти спосіб вивести команду з кризи на певний рівень.

Думаю, спочатку тренери готували колектив до виступів відразу в двох турнірах, але виявилося, що потрібно грати тільки в одному з них. Виходячи з цього, довелося терміново щось змінювати. Хоча це неможливо, коли курс запланованої роботи вже виконано. Мені здається, це і є одна з основних причин, що вплинули на нинішній стан «Металіста».

На не зовсім впевненій грі з «Карпатами» могло відбитися також і відсутність Мирона Маркевича на тренерській лавці. У футболі дрібниць не буває.

Що стосується львів'ян, то їх спритність, на мій погляд, пояснюється тим, що команді зараз нікуди діватися - турнірне становище зобов'язує. Крім того, Маркевич завжди був дуже сильним подразником для «Карпат». Упевнений, стимуляція львів'ян президентом клубу була серйозною. Не сумнівався ні на секунду, що з «Металістом» гості будуть битися до останньої хвилини.

У цілому, боротьба за медалі чемпіонату загострюється і це не може не тішити. Але з іншого боку осічки претендентів на золото тільки спрощують завдання «Шахтаря». Приміром, якщо раніше відрив «Металіста» був дуже серйозним, то зараз становить зовсім трохи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: