Іван ГЕЦКО: "Севідов давав вказівки болбоям не поспішати з подачею м'ячів футболістам "Шахтаря"

17 вересня 07:43
Переглядів: 1959
гецко

Нападник "Карпат" 1990-х років Іван Гецко поділився своєю думкою про ситуацію навколо Мірчі Луческу і Олександра Севідова:

- Перш за все, давайте не будемо забувати про те, що у Львові сталося маленьке футбольне диво, і команда, яка тільки зароджується, зуміла обіграти визнаного гранда та чинного чемпіона.

Що ж стосується відмови Луческу потиснути руку Севідову, то мені здається, що справа в банальних емоціях. Адже ті, хто уважно дивився поєдинок напевно помітили, що тренер "Карпат", бігаючи вздовж бровки, давав вказівки болбоям не поспішати з подачею м'ячів футболістам "Шахтаря". Ці епізоди залишилися за кадром, і мало хто зміг зрозуміти, в чому справа. Луческу не міг залишити це без уваги, адже він чудово володіє російською мовою.

Позначилися на настрої тренера і затягування часу футболістами "Карпат", хоча, напевно, будь-яка команда, яка веде в рахунку в матчі з "Шахтарем", використовувала б такі методи. Хоча всі ці хитрощі не грають на імідж львівського фахівця, але й не виправдовують донецького тренера. Звинувачувати треба не суперника, а своїх гравців, у яких було 90 хвилин для того, щоб здобути перемогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: