Іван ГЕЦКО: "Такий епізод не прикрашає ні Севідова, ні Луческу"

17 вересня 00:11
Переглядів: 352
гецко

Автор першого гола в історії збірної України Іван Гецко прокоментував поразку "Шахтаря" від "Карпат" (2:3).

"Те, що "Шахтар" недооцінив суперника і вийшов на поле з шапкозакидальним настроєм, було видно вже на перших хвилинах. Мабуть, донецькі футболіста думали, що візьмуть три очки легко і без проблем.

Тому команда і вийшла розслабленою і незібраною. А коли захотіли щось переламати, то було вже пізно. За останні два-три роки я не бачив стільки браку і стільки непотрібної гри у виконанні "Шахтаря".

Так, "Карпати" відбивалися, але разом з тим вони й контратакували, використовували свої напівмоменти. Звичайно, можна дорікнути "Шахтар" в тому, що вони не використали всі свої можливості. Але, знову ж, це все від настрою.

На команду тисне те, що починається Ліга Чемпіонів, йде самозбереження, футболісти думають про те, що там потрібно показати себе на 100%, а тут можна і на 50%, щоб не отримати травму. До того ж, був відсутній ряд гравців і в підсумку "Шахтар" був невпізнанною командою у Львові.

Що стосується з епізодом, коли Луческу не потиснув руку Севідову, то це все емоції. Були моменти, коли на хлопців кричали, щоб ті м'ячі не подавали. Десь була не джентельменське ставлення до гри. Але, знову ж, все це знаходиться в пристрастях, в емоціях. Немає сенсу звертати на це увагу. Хоча, звичайно, епізод не прикрашає ні Севідова, ні Луческу".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: