Іван Гецко: "У грі з Люксембургом для України головне – уникнути недооцінки"

13 червня 08:17
Переглядів: 131
гецко

Іван Гецко – про майбутній в неділю матч відбору на Євро-2016 Україна – Люксембург

У цей вікенд відбірковий турнір Євро-2016 перетне свій екватор – у всіх групах пройдуть перші матчі другого кола. В гості до України завітає Люксембург, поєдинок пройде в неділю на "Арені-Львів". 

Піддані Великого герцогства – аутсайдери нашого сикстету, а тому будь-який інший результат цього матчу, крім впевненої перемоги підопічних Михайла Фоменка, буде розцінюватися як сенсація.

"Хочеться, щоб досить вдалий для футбольної України сезон ми закінчили на мажорній ноті. Суперник для цього цілком підходящий. Головне, щоб не було недооцінки, – каже Іван Гецко, автор першого гола в історії збірної України. – Начебто нічого особливого Люксембург з себе не представляє, але, як показав гостьовий матч з ними (0:3), якщо не забити швидкий гол, то можуть виникнути певні труднощі. Тому потрібно врахувати цей момент і постаратися вирішити результат поєдинку ще до перерви. Якщо рахунок довго залишатиметься "слизьким", то доведеться понервувати. Добре, що повернулися в загальну групу Ярмоленко (автор хет-трику у виїзному матчі з Люксембургом. – Авт.) і Кучер. Але повернутися – одне, інша справа, в яких кондиціях вони перебувають після тижневого "простою".

Дуже багато питань, на думку експерта, залишила гра українців в нещодавньому спарингу з Грузією (2:1). "Не було швидкостей, самовіддачі, а головне – необхідного настрою. І це насторожує, – говорить Гецко. – Можна, звичайно, зробити знижку на те, що характер товариських і офіційних матчів розрізняється, не кажучи вже про рівень мотивації. Але я вважаю, що навіть у спарингах необхідно хоча б по 20-30 хвилин грати на максимумі, на тому рівні, на якому ми звикли бачити збірну України в її кращих кондиціях. А потім вже робити заміни і награвати "другий ешелон".

"Мій прогноз? Думаю, що "суха" перемога в два-три м'ячі буде цілком прийнятним результатом, – продовжує Гецко. – Але, ще раз повторю, бажано, щоб фундамент її був закладений ще в першому таймі. А далі вже можна зіграти і в своє задоволення, на публіку".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: