Іван Гецко: "Якщо Димінський відмовиться від "Карпат", то клуб взагалі може припинити існування"

28 вересня 11:06
Переглядів: 275
гецко

Ветеран «Карпат» про вплив президента клубу Петра Димінського на невдачі львівської команди.

Отож, в чому проблема «Карпат» і чи справді у цьому винен Петро Димінський?

Іван Гецко:

У «Карпатах» часто трапляються пертурбації, змінюються тренери, концепції. Футболісти змушені кожного разу підлаштовуватися, внаслідок чого на футбольному полі не можуть показати той футбол, який від них очікують тренери. «Карпати» увесь час перебувають в пошуку, експериментують. Це і стало причиною теперішнього становища «Карпат».

Чи варто було дати більше часу іспанцю Серхіо Наварро? Та Боже упаси… У нас є набагато серйозніші фахівці. Є молоді, амбіційні фахівці, які хочуть працювати. Але для них немає місця в нашому чемпіонаті. Натомість запрошують наставників, які займаються незрозуміло чим. Вони мають п'ять футболістів на контракті і всюди за собою їх возять. Як правило, це гравці низького рівня. Ось згадайте «Карпати» у цьому сезоні. Із іноземцями були жахливі ігри, а коли на полі були практично тільки українці (таких матчів було не багато, але були), то «зелено-білі» не так погано виглядали. Наварро повинен був подати у відставку після першого ж розгрому, але він цього не робив. Не дивно, що в уболівальників «Карпат» увірвався терпець. Звісно, за таке потрібно карати, але все ж таки…   

Звісно, я уважно стежу за «Карпатами», все-таки частина моєї кар'єри пройшла у Львові. Я прекрасно знаю людину, яка пакостить. Ця людина відповідає за придбання футболістів, підписання тренерів. Він подає інформацію Петру Димінському і від манери подачі залежить рішення Петра Петровича. Що цікаво, тренерів змінюють, як рукавички, а ця людина і далі залишається працювати в клубі. Поки такі люди перебувають при команді, нічого доброго не буде.     

Знаю, що чимало уболівальників «Карпат» в усіх проблемах звинувачує президента клубу Петра Димінського… І не дарма кажуть, що риба гниє із голови. Петро Димінський – амбіційна людина, але його амбіції зашкалюють. Як буде у майбутньому, я не знаю, але наразі упродовж перебування Димінського на чолі «Карпат» порядку не має. Команда постійно бореться за виживання, часто перебуває в епіцентрі скандалів. Чесно кажучи, це навіть уже набридло. Із такими уболівальниками, у такому гарному, європейському місті не пасує мати таку команду.

Але якщо Петро Димінський відмовиться від «Карпат», то клуб взагалі може припинити існування, як це було із низкою клубів. Якби було п'ятеро покупців, а Димінський не погоджувався на продаж, то це була би одна ситуація. Так, часто чую, що нехай Димінський віддасть клуб. Але ж хто прийде на його місце? Де знайти людину, яка має прозорі прибутки, статки і зможе показати, звідки братиме гроші на фінансування клубу? Це проблема нашого футболу.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: