Іван Грищук та Віталій Соловей завоювали медалі Кубку світу з кікбоксингу ВАКО

10 травня 15:57
Переглядів: 60
Грищук  Белов
В період 24-26 квітня в м.Інсбрук, Австрія відбувся Кубок світу з кікбоксингу ВАКО. У міжнародних змаганнях прийняли участь понад 2000 учасників з 31 країни.

Україну на цих змаганнях представляли підопічні Заслуженного тренера Украіни Олега Солов'я з Івано-Франківська. Всього до складу української збірної увійшло троє спортсменів. Та це не завадило українцям здобути чудовий результат.

Іван Грищук впевненно переміг у чотирьох поєдинках і став переможце Кубку Світу у ваговій категорії -79 кг. серед чоловіків. Віталій Соловей провів чотири поєдинки і в фіналі поступився італійському кікбоксеру, ставши володарем срібної медалі Кубку Світу!

Третій член збірної - Тетяна Войтович одразу ж у першому поєдинку поступилася фавориту турніру - спортсменці з Польщі.