Іван Лобай: "Не задоволений грою"

18 вересня 09:30
Переглядів: 110
Іван Лобай

Нульова нічия з «Чорноморцем» зовсім не задовольнила футболістів «Карпат». Іван Лобай був неабияк засмучений втратою очок у домашній грі.

«Хотілося сьогодні перемогти, ми давно не вигравали, тому сподівалися, що сьогодні зможемо це зробити. Я не задоволений грою і вважаю, що ми могли набагато краще. Старалися, створювали моменти, самовіддано грали у захисті, але у підсумку це все одно не те, чого чекали. Якби виграли – інша справа. А так залишається змиритися з втратою очок і ще більше працювати».

«Чорноморець» – хороша команда, яка давно не пропускала, успішно провела останні кілька турів. Не сказав би, що вони сьогодні чимось вразили. Діяли приблизно так, як ми цього чекали. Активно розпочали, мали моменти під час стандартів. Нам вдалося стримати атаки суперника і піти вперед всіма силами. Повинні були забивати. Якби вразили ворота суперника, то однозначно перемогли б».

«Попереду у нас хороший шанс для того, щоб виправитися. Розуміємо, наскільки важливим буде матч у середу з «Перлиною». Знаємо про те, що для фанатів Кубок – це важливий турнір. Дуже хочемо перемогти і докладемо максимум зусиль для здобуття позитивного результату».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: