Іван Лукань: "Перед нашими командами стоїть одне завдання – зайняти перше місце"

13 вересня 10:29
Переглядів: 102
футбол діти
Сьомий сезон поспіль івано-франківська ДЮФК "Ніка" бере участь в чемпіонаті Дюитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд першої ліги. Завтра в рамках 1 туру вдома прийматиме львівський "Опір". Нам вдалося поспілкуватися із старшим тренером ДЮФК "Ніка" Лукань Іваном Григоровичем.
 
- Цього року як вища, так і перша ліга Дитячо-юнацької футбольної ліги України зазнала певних змін, у зв’язку з подіями на сході нашої держави. Зменшилася кількість команд в групах – по 9. Лише в одній групі першої ліги змагатиметься 10 команд. В нашій групі гратимуть три команди з Івано-Франківської області – «Ніка», «ДЮСШ-3» та «Енергетик-ДЮСШ» (Галич). Є одна команда із Тернопільщини. Інші колективи представляють місто Львів та область – «Янтарний» (Новояворівськ), «Галичина», «Опір», «СДЮШОР-4», «Покрова» (всі - Львів).

Перед нашими командами стоїть одне завдання – зайняти перше місце. «Ніка» має ставати переможцем першості України цього року. Щодо виходу в вищу лігу, над цим працюватимемо, але чому б і ні. Якщо виникне така можливість, нею варто скористатися. Тим більше в цьогорічному форматі із такими суперниками, не маємо куди відступати. Пора вжеборотися за найвищі місця та здобувати перемоги.

- Кого вважаєте основними конкурентами в боротьбі за перше місце?
 
- З суперниками по групі ми майже не грали на передсезонних турнірах. Львівська «Галичина» зараз зміниться. Вони, здається, об’єднуються із командою із м.Винники. Всі львівські команди досить рівні, з ними завжди важко грати. Особливо на їхньому полі. Не доводилося зустрічатися із тернопільською командою. Напевно бурштинці, яка підсилились гравцями ФК «Юніор», будуть показувати хороший результат. Тому із суперниками доведеться знайомитися по ходу турніру.
 
- В першому турі приймаєте "Опір". Де гратиме "Ніка" домашні матчі?
 
- Сьогодні ми з львівським ФК «Опір» зустрічаємось на стадіоні «Гірка». Початок о 12:00 (U-17) та 14:00 (U-15). Важливе протистояння для нас. Якщо візьмемо хороший старт, то все буде гаразд. Потрібно з першого матчу налаштовуватися на турнір та набирати очки, щоб потім наприкінці змагань не жалкувати про втрату таких потрібних залікових пунктів.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: