Іван Марущак: "Перемогу присвячуємо справжнім прихильникам ФК "Тернопіль"

11 серпня 12:30
Переглядів: 219
Марущак

Головний тренер ФК «Тернопіль» Іван Марущак на післяматчевій прес-конференції проаналізував хід кубковогопоєдинку проти стрийської «Скали», в якому тернополяни перемогли – 1:0.

– За останній час на свою адресу ми наслухалися багато критики, тому розуміли, що гра носитиме не лише кубковий характер, а буде свого роду поєдинок за життя. За життя в плані того, що той напрямок, який ми обрали, ми в нього дуже віримо, а завжди шлях повинен підкріплюватися результатом. Його не було протягом місяця відколи я став головним тренером, а якщо взяти загалом, то протягом майже 10 місяців ФК «Тернопіль» не перемагав. Цей факт стояв якимось «роком» над командою. Було дуже важливо на це не звертати уваги, а продовжувати працювати. І я хочу сьогоднішню перемогу присвятити в першу чергу тим справжнім прихильникам ФК «Тернопіль», які в нас є. Сьогодні ми добилися дуже важкої і дуже важливої для нас перемоги.

Я можу точно сказати, що в чотирьох поєдинках, які ми зіграли від початку сезону, футболісти віддавали всі сили, які в них є. У сьогоднішньому матчі в першому таймі було дуже багато з нашої сторони ігрової ініціативи. Те, як ми хочемо вести гру, це нам вдавалося. Ми зуміли відзначитися одним голом, хоча створили дуже багато моментів. У другому таймі десь трішки віддали територію, а ті моменти, як створили – не реалізували. Значить не вистачає індивідуальної майстерності на завершальній стадії атак.

Рахунок 1:0 він самий цікавий у футболі, тому що команді, яка веде – він не дає розслабитися, а команда суперника має віру, що можна рахунок зрівняти. Тому до останніх хвилин матчу була бійцівська гра. Дуже важливо, що нас прорвало саме кубковій грі, в якій команда проявила характер. Хочу привітати всіх з перемогою. Важлива вона для наших футболістів, адже я вперше бачу, що вони щасливі. І як я їм говорив перед матчем: за нас, нас щасливими ніхто не зробить. Якщо ми віримо в спільну нашу роботу, то результат прийде! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: