Іван Мілошевіч: «Відправляюся додому, в Сербію»

22 травня 14:47
Переглядів: 277
Default Image

Центральний захисник «Карпат» Іван Мілошевіч через перебір жовтих карток пропустив два попередні матчі. Тож на заключний поєдинок сезону серб вийшов добряче зголоднілим за футболом. Однак це не допомогло йому разом з партнерами втримати переможний рахунок у грі з «Ворсклою». Саме тому у розмові з кореспондентом Інформаційного центру ФК «карпати» відчувалося, що настрій у Івана не найкращий.

– Я не виходив на поле три тижні, а тому встиг заскучити за футболом. Але своєю грою я залишився не дуже задоволений. Все ж подібні перерви у грі не проходять безслідно. Тому в майбутньому треба буде намагатися грати більш обережно, щоб якомога рідше отримувати попередження від арбітрів. Тоді й не доведеться пропускати матчі через дискваліфікацію, а значить я буду більш корисним команді.

– Ти говориш, що своєю грою не задоволений. А загалом які враження від цього матчу у тебе залишаться?
– Важка вийшла гра. Але ми на легку прогулянку й не сподівалися. Адже «Ворсклі» були потрібні очки щоб вийти у Лігу Європи. Ми також хотіли виграти. Це ж остання гра чемпіонату і тому від неї залежало в значній мірі, у якому настрої підемо у відпустку.

– Але ж «Карпати» завдання виходу у Лігу Європи виконали раніше.
– Так. Але все одно у відпустку краще йти після перемоги. Тоді й настрій значно кращий. До того ж ми втратили перемогу за якихось три чи чотири хвилини до закінчення матчу. А пропускати в самому кінці гри голи, які кардинально міняють її підсумок, завжди дуже прикро.

– «Карпати» пропустили не тільки в кінці другого тайму, а й першого також.
– Дуже прикрий гол. І на мою думку абсолютно не логічний і не справедливий. Адже ми в першому таймі набагато краще грали. Контролювали м’яч, у нас були гарні моменти забити. А вони практично нічого не мали. І раптом цей прикрий гол.

– Що сказав вам у роздягальні в перерві Олег Кононов?
– Щоб ми не розстроювалися, а продовжували грати у свій футбол. А ще попросив, щоб в кожному епізоді не втрачали концентрацію до самого кінця, щоб кожен момент догравали.

– Але схоже, що в кінці матчу наш захист таки концентрацію втратив?
– Виходить, що так, раз нам забили. Тому й настрій не самий хороший. Але тепер вже нічого не виправиш. У відпустці, думаю, вдасться трохи розвіятися, а там вже й почнуться збори і новий сезон. Так що не потрібно зациклюватися на цій грі. Зрештою нічого страшного не трапилося.

– Де проведеш відпустку?
– Вже завтра відправляюся додому, в Сербію. Мене запрошував погостювати в нього Неманья Тубіч. Він зараз у Росії, де грає за «Краснодар». Якби відпустка була більш тривалою, то я б із задоволенням його провідав. А так ми вже 8-го червня повинні бути у Львові, бо 9-го починаються тренування. От і вийде, поки в Росію, потім там кілька днів, а потім ще треба добратися до Сербії. Надто багато часу забере дорога. Тому я вирішив не їхати у Росію, а відразу відправляюся додому.

– І наостанок, як би ти оцінив для «Карпат» сезон 2010/2011?
– Думаю, він був непоганий. Один вихід в Лігу Європи чого вартий. Маю на увазі вихід у груповий турнір. Та й у чемпіонаті ніби відіграли непогано. Хтось, звісно, може сказати, що ми не прогресуємо, бо знову посіли п’яте місце. Але ж цього сезону ми стали п’ятими значно легше, ніж рік тому. А це хіба не показник того, що ми прогресуємо?..

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: