Іван Олійник: "Маю надію на друге коло"

03 червня 14:42
Переглядів: 162
Гол

Наставник жіночої команди "Освіта-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) після завершення виїзної гри своєї команди в Хмельницькому поділився враженнями від матчу, а також оцінив перспективи свого молодого колективу на другу половину сезону.

- Володіли ініціативою. Нам першим вдалося повести в рахунку, але потім напропускали. Дублем сьогодні відзначилася Перевізник Христина. Перегравали суперника. Але знову ж таки, молода недосвідчена команда в нас. Що й далося взнаки. Ми з дороги, в другому таймі трохи фізично підсіли, не зовсім успішно наш воротар зіграв. Це все призвело до того, що стільки пропустили. Також варто сказати, що декілька футболісток не змогло поїхати на гру, так як в 11-го класу випускний. З основи випало 6 гравців. Але нічого. Молодь нехай вчиться, набирається досвіду. А в другому колі все  стане на свої місця.

- В паралельному матчі Тернопіль переграв Моршин (2:1). Як оцінюєте турнірну ситуацію в групі після першого кола?

- Несподіваним можна назвати результат команди із Тернополя. Трохи й ми могли краще виступити. Саме по результату. Хоча, гру наша команда демонструє хорошу. Маю надію на друге коло, де ми вдома приймаємо Тернопіль і Хмельницький, саме яким ми програли в першому колі. Будемо надолужувати. Завдання незмінне - вихід в фінал.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: