Іван Олійник: "В п'ятницю граємо проти команди з Полтави"

07 жовтня 19:49
Переглядів: 319
Іван Олійник

Івано-франківська жіноча футбольна команда "Освіта-ДЮСШ-3" в 6 турі групового етапу чемпіонату України серед команд першої ліги переграла ФК "Дережняночка" та вийшла до наступного (фінального) етапу змагань. По завершенню гри нам вдалося поспілкуватися із головним теренером команди Іваном Івановичем Олійником, який поділився своїми враженнями від матчу.

- Нам вдалося виконати завдання на матч та на груповий турнір, загалом. Перед нами стояла мета - вийти з групи та поборотися за перше місце. Перша частина завдання виконана - вийшли з групи. Тепер найближчої п'ятниці в 1/2 фіналу зустрінемося із командою з Полтави, яка стала переможцем групи Б. Зараз максимально висчаємо суперника, готуємось до півфінального поєдинку, щоб гідно представнити нашу область на турнірі.

- Де відбуватиметься матч 1/2 фіналу?

-  10 жовтня в Тернополі.

-  Кого в своїй команді виділили б за підсумками групового етапу змагань?

-  В лінії захисту - Дутчак Марія, в півзахисті - Оля Лис, яка на кожну гру приїжджає з Волині. А в нападі - Жердєву Іру. Вона відзначалася в двох останніх матчах нашої команди забитимо голами. Хочу ще відзначити те, що в заключних етапах групової стадії змагань ми відчутно додали, вже вдалося налагодити гру та здобувати потрібний результат. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: