Іван Олійник: "Завдання в нас максимальні"

27 травня 22:28
Переглядів: 189
гол

Як вже повіломляли, Івано-Франківську область в чемпіонаті України серед жіночих команд першої ліги цього року представлятиме івано-франківська "Освіта ДЮСШ-3". Нам вдалося поспілкуватися про сьогодення та перспективи із головним тренером команди Іваном Івановичем Олійником.

- Розкажіть, будь ласка, про Вашу команду

- Команда сформована на базі ДЮСШ № 3 м.Івано-Франківська, із залученням молодих та перспективних дітей, які зібрані в ЗОШ №28. Також нам допомагають виступати в першій лізі наші випускниці, які пройшли ДЮСШ-3. За сприяння депутата обласної ради та Івано-Франківської обласної федерації футболу ми й стартували в змаганнях. Також хотів би додати, що ми доукомплектувалися ученицями Надвірнянської, Галицької та Калуської ДЮСШ. Кращих гравців області стараємося залучати до складу "Освіта ДЮСШ-3". Виступи команди можна розгялдати як етап підготовки збірної області в різноманітних дитячих та юнацьких турнірах, що проводяться в різних містах України, і в яких ми виступаємо досить успішно.

- Можете більш детальніше розповісти про схему проведення змагань?

- В чемпіонаті першої ліги бере участь 8 команд, які поділені на дві зони за територіальним принципом. У нашій групі виступає також команда "Медик" (Моршин), яка минулого року посіла перше місце в цих змаганнях. А також команди із Хмельницького та Тернополя. Ігри відбуваються в два кола. Буде визначено дві кращі команди, які й поборяться з кращими командами другої групи.

- Минулих вихідних Вам вдома вдалося перемогти моршинський "Медик". Поділіться, будь ласка, враженнями від тієї гри.

- Зважаючи на те, що минулого року "Медик" був переможцем турніру, команда приїхала до Івано-Франківська з метою перемогти. Але ми виявилися міцним горішком.Відчувалась і недооцінка нас зі сторони суперника. Також ми показали хорошу гру, мали багато моментів. Щоправда, підводила реалізація. Звичайно, дівчатам потрібно набератися досвіду. Це вже не той рівень змагань із своїми ровесницями. Добре те, що здобули 3 очки, виграли 2:1. Будемо продовжувати боротьбу за вихід до фіналу.

- Які стоять завдання перед командою на цей сезон?

- Завдання максимальні. Ми старатимемося перемагати в кожному матчі. Хочемо вийти до фіналу та зайняти перше місце в лізі.

- Коли свій наступний матч проведе команда?

- Наступний матч команда зіграє 1 червня в м.Хмельницькому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: