Іван Плясецький - Група у нас нелегка,але ми зі всім впораємось

14 серпня 12:00
Переглядів: 168
Іван Плясецький

На початку нового волейбольного сезону гравець ВК «Барком-Кажани» Іван Плясецький отримав виклик у молодіжну збірну України з волейболу.  Що означає таке запрошення для волейболіста «Кажанів» - ми розпитали у самого Івана Плясецького.

Насамперед, вітаємо Тебе з третім викликом до молодіжної збірної України.

Розкажи, де проходили матчі, які результати?

- Матчі проходили в Іспанії. Перший матч ми провели з господарями, яким поступились з рахунком 2:3. Наступна гра була проти німецької збірної, якій наша збірна  також поступилась з рахунком 1:3. Заключна гру ми зіграли проти румунської збірної. У цьому матчі  нам пощастило взяти три очки і закінчити гру з рахунком 3:1. Далі  залишалось лише сподіватися на перемогу німецької збірної над іспанською, яка дала  б нам можливість пройти далі.

- Чим вразили суперники, можливо, якась команда сподобалась особливо?

- Вразила гра німецької команди. Команда досвідчена, більш зіграна, видно, що тренується не 10 чи 20 днів, а значно довше. У німецької збірної була підготовка до відбору, нам цього не вистачало, хотілось би більше працювати з командою збірної.

- Коли і де відбудеться наступний тур відбору до чемпіонату Європи? І що Ти чекаєш від нього?

- Наступна стадія відбору стартує у Болгарії, 2 вересня. Група у нас нелегка, але, надіюсь, що ми зі всім впораємось.

- Які суперники чекають у Болгарії?

-Це Німеччина, Словенія, Польща та господарі Болгари.

Ми, колектив ВК «Барком-Кажани», у свою чергу, бажаємо успіху нашому гравцеві в лавах молодіжної збірної України в матчах відбору до чемпіонату Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: