Іван Рогаль: "У Львові команда була дуже мотивована"

04 жовтня 14:30
Переглядів: 300
Іван Рогаль

У 7-му турі аматорського чемпіонату України "Нива" здобула важливу перемогу у Львові. Молодому голкіперу нашої команди Івану Рогалю вдалося кілька разів врятувати свої ворота.

— У неділю наша команда перемогла у Львові, перервавши серію без перемог. Як оціниш дії "Ниви" у матчі проти "Львова"?

— Так дійсно, ми дуже давно не перемагали, команда хотіла якнайскоріше перервати цю безвиграшну серію, реабілітуватись перед вболівальниками. Адже команда і вболівальники вже закечались перемог. Дуже радий, що ця невдала серія закінчилась і вдалось зіграти на нуль, що для нас дуже важливо. Ми добре готувались до матчу у Львові, будували свою гру на контратаках і це принесло успіх.
— За рахунок чого вдалося залишити ворота "сухими"?

— Команда була дуже мотивована. Думаю, що Петро Бадло додав впевненості, вийшовши у старті, адже він дуже досвідчений і його підказки безпосередньо на полі допомогли команді.

— Ти в команді з другого кола чемпіонату області. Чи повністю вже вдалося знайти взаєморозуміння з партнерами і тренером?
— Так, колектив прийняв мене дуже тепло. Раніше майже всіх гравців команди особисто знав і швидко знайшов взаєморозуміння.

— В аматорському чемпіонаті ти є дебютантом. Як тобі рівень команд у нашій групі?
— Рівень значно вищий, ніж в чемпіонаті області. Тут всі команди приблизно рівні і у кожному матчі лідера спрогнозувати дуже важко, адже всі команди заряджені на перемогу.
І, завісно, це дуже хороший досвід для мене, як для молодого голкіпера. Я отримую важливу ігрову практику на дорослому рівні.

— Вже у середу "Нива" зіграє проти чинного чемпіона у Теребовлі. Враховуючи не зовсім вдалу статистику виступів в області, наскільки великі шанси на перемогу?

— Ми налаштовуємось дуже серйозно, тому що в чемпіонаті області наша безвиграшна серія триває більше десяти матчів і нам потрібна перемога в такому міні-дербі. Очікуємо дуже важкої гри, адже Теребовля бореться за чемпіонство і теж буде грати на максимумі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: