Іван Скіцко: "для перемоги нам не вистачило зовсім трішки, може, хвилини зо дві"

18 жовтня 22:31
Переглядів: 106
СКІЦКО

Іван Скіцко, головний тренер "Урагану", подівився враженнями після поразки своєї команди у матчі з "Кардиналом-Рівне" з рахунком 3:2:

- В першу чергу хочу привітати "Кардинал-Рівне" з перемогою. А нам, безумовно, образливо програвати такі матчі. Ми не розраховували на поразку, адже до цієї гри готувалися дуже серйозно та відповідально, досконали вивчили суперника. В перерві я говорив хлопцям, що долю цього поєдинку, швидше за все, вирішать індивідуальні дії. В підсумку так і сталося. У нас не було такого лідера, який би зміг обіграти "один в один", а в "Кардиналі" з цією місією прекрасно впорався їхній капітан Віталій Танський.
Як завжди не вистачило нам досвіду, характеру, але ми працюємо, терпимо, і я вірю, що загальний результат буде позитивним.

- "Урагану" на домашній арені чомусь не щастить…
- Те, що ми не можемо заробити вдома очки - це дуже погано і неприємно. Люди все-таки приходять, вболівають, тому дуже хочеться дарувати їм результативну гру. І мені дуже прикро. Попри те, що "Кардинал-Рівне" - дуже сильний та досвідчений суперник, для перемоги нам не вистачило зовсім трішки, може, хвилини зо дві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: