Іван Скіцко: "Команда в повній бойовій готовності працювати на всі сто"

15 липня 20:00
Переглядів: 222
Ураган

Після двотижневого втягуючого циклу в Івано-Франківську "Ураган" вирушив на навчально-тренувальний збір до чорноморського узбережжя.

У курортному містечку Кароліно-Бугаз з 12 по 24 липня футзалісти закладатимуть основу фізично-функціональної підготовки. Як розпочалися перші тренування, і чим будуть повнитися збори розповів наставник іванофранківців - Іван Скіцко.

Дорога до Кароліно-Бугаз - неблизька, але вона, як і всі труднощі, гуртом долається легше. Тим паче, що після однорічної перерви Одеса зустріла іванофранківців гостинно - хорошою погодою, морським вітерцем і незмінним колоритом. А "ураганівці" відразу ж жартують, що "привезли з собою сонце", яке й змінило дощі на чорноморському узбережжі.

Головний тренер команди розповів, що всім задоволений, адже найголовніше - хороший мікроклімат в колективі, який налаштовує тільки на позитивну та плідну роботу.

"Команда в повній бойовій готовності працювати на всі сто, що і робить з перших днів навчально-тренувальних зборів. Ми знаємо, що роботи у нас багато, і буде нелегко, але мусимо виконати всі поставлені перед собою завдання. Насамперед, повинні закласти фундамент фізично-функціональної підготовки. Не менш важливо, що такі збори згуртують колектив, і новачки швидше адаптуються. Крім того, всі в однакових умовах й під контролем тренерського штату та медика, і найголовніше - сконцентровані тільки на роботі", - поділився Іван Скіцко.

Весь час "Ураган" працюватиме в режимі дворазових тренувань. "Перші дні ми провели виключно на піску, а з четверга другі тренування будуть відбуватися в залі або в тренажерці, і будуть присвячені наігруванню четвірок, стандартів тощо", - зауважив наставник.

За словами головного тренера "Урагану", всі гравці приступили до тренувань з хорошими фізичними показниками, а правильне харчування, здоровий сон, і раціональне відновлення організму стануть хорошою запорукою вдалих зборів на морському узбережжі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: