Іван СКІЦКО: "Ми очікували, що поєдинок буде непростим"

12 січня 11:30
Переглядів: 201
Іван СКІЦКО

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану-2" прокоментував перемогу своєї комади у матчі з "Апперкотом":
- Загалом, враження від матчу двоякі. В цілому, зіграли ми непогано, півтора тайма грали дисципліновано, все було під контролем, а наприкінці гри самі собі створили проблеми: при рахунку 4:1 пропустили два голи. Можливо, хлопці десь підсвідомо розслабилися, але ми завжди їх вчимо, що грати треба по-максимуму до кінця. Крім того, в першому таймі створили багато гольових моментів, які так і не змогли реалізувати, не забили 10-метровий. Зазначу, що гра була на дуже високих швидкостях і добре, що ми не поступилися фізично, але, на жаль, втратили концентрацію в деяких мікромоментах. Тому кінцівка була такою для нас напруженою. 

Зізнаюся, що ми очікували, що поєдинок буде непростим. По-перше, "Апперкот" - досить сильна команда, тому вони не випадково є лідерами Західної зони. По-друге, у Ковеля є два серйозні козирі: в них дуже добре виходить пресинг, і вони вміють нав'язувати свою гру. Проте, я вірив, що нам вдасться виграти, і вважаю, що ця перемога є однозначно заслуженою. 

Щодо команди, то дві четвірки сьогодні виглядали рівно. До того ж, я б хотів індивідуально відзначити нашого кіпера - Віталія Бірова, який здорово виручав нас у складні моменти, та воротаря "Апперкоту", який також добре допоміг своїй команді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: