Іван Скіцко: "У Львові не дарують очки нікому"

16 листопада 09:20
Переглядів: 298
СКІЦКО

Іван Скіцко, головний тренер «Урагана», прокоментував гру проти "Енергії":

-Незважаючи на те, що ми сильно акцентували гравцям увагу на те, що «Енергія» дуже сильно починає свої матчі, початок гри ми провалили. Команда забиває гол, два, а потім грає у своє задоволення. В усіх попередніх матчах, де ми пропускали першими, ми програвали. Дуже радує те, що хлопці переламали свою психологію, не знітилися на майданчику. У перші хвилини нам було дуже важко, однак ми проявили терпіння.

Свої моменти ми створили. Хочу віддати належне воротарю «Енергії» Володимиру Кардашу, який багато виручав свою команду. Попри це, нічия – закономірний результат. Ми уже хлопців налаштовуємо, що такі ігри у нас будуть у плей-офф. Вірю, що ми рухаємося у правильному напрямку.

-Чи можна сказати, що «Ураган» «розігнався» уже по ходу першого тайму?

-Функціонально ми «Енергії» не програли. До нашого матчу ми ретельно вивчали суперника, переглянули чотири матчі за їх участю. Перемога «Енергії» над «Локомотивом» говорить сама за себе. Подяка моєму колезі Максиму Павленку, який зробив боєздатну команду з львівських гравців. Вважаю, львів’яни будуть боротися за найвищі місця в чемпіонаті.

Щодо «Урагана», то такі ігри це ще не максимум. Ми сьогодні відіграли на 60-80 відсотків. Потенціал у цієї команди є і я це бачу. Можливо, десь нам бракує впевненості та досвіду.

-Зважаючи на те, як складався матч для Вашої команди, чи задоволені результатом?

-Так. 3:3 на виїзді проти такої команди як «Енергія» - дуже непоганий результат. У Львові «Енергія» не дарує очки фактично нікому.

-У складі «Енергії» Ви відзначили гру воротаря Кардаша. Хороші слова на свою адресу заслужив і воротар Вашої команди – Віталій Біров.

-Однозначно. Вважаю, що Віталій мав виручати команду, коли «Енергія» забила другий гол. Загалом, Віталій – сильний воротар і ми радіємо, що він є в нашій команді. Сьогодні він нас виручав просто в безнадійних ситуаціях. Попри це, хотів би відзначити не тільки Бірова, а у й усю команду. Бачу, що вона буде рости.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: