Іван Сондей: "Потрібно ще працювати над реалізацією"

31 липня 11:40
Переглядів: 203
Сондей

Вихованець франківського футболу розповів про свій дебют у новій команді.

- У своєму дебюті за «Нафтовик» ти показав досить гарну гру, чого тобі не вистачило для реалізації тих моментів які були у тебе?

- Та навіть і не скажу. Спочатку був мандраж, це моя перша гра на такому рівні. В деяких моментах навіть не міг повірити, що м’яч так може йти. А як що взяти в цілому, то потрібно ще працювати над реалізацією.

- Можливо на результат вплинула зміна ігрової обстановки, це ж був також твій дебют і в першій лізі?

- Так звичайно, і дебют, і хвилювання, переживання це усе вплинуло.

- З власного досвіду скажи про різницю в іграх за дубль і в першій лізі.

- Різниця звичайно відчутна. В першій лізі набагато більше боротьби, набагато більші швидкості, більше агресивності, та й гра зовсім інша. В дублі дитяча гра, там усі одного року і немає такої боротьби за м’яч.

- Як сталося, що ти підписав контракт з «Нафтовиком»?

- Контракт з «Дніпром» у мене закінчився і мені запропонували поїхати до Охтирки, на що я погодився.

- Були ще якісь пропозиції від інших клубів?

- Ні, інших пропозицій не було.

- Як тебе прийняли в команді? Можливо зустрів тут уже знайомих по футболу хлопців?

- Коли я прийшов в «Нафтовик», то тут уже були брати Пасічі і Олексій Разуваєв яких я знав раніше. В команду влився без будь-яких проблем, колектив тут дружній, доброзичливий.

- Розкажи про свою футбольну кар’єру, хоч невелику та все ж?

- Все розпочалося з футбольної секції в яку я записався у своєму селі. Далі мене запросили в Івано-Франківськ в ДЮФЛ «Прикарпаття», де я грав один рік. Далі було запрошення від школи-академії «Динамо» Київ та від Донецького «Шахтаря», я вибрав Київ. Пройшов академію і в фіналі ДЮФЛ отримав звання кращого півзахисника. Далі була травма, через яку цілий рік не міг гати, потім відновлення півроку в «Динамо-2», де я тільки тренувався щоб набрати форму. Потім отримав запрошення з «Дніпра» де провів два роки за дубль. І ось уже перша ліга в «Нафтовику».

- Які ти ставиш собі завдання і які цілі бачиш перед собою?

- Цілі і завдання ставлю якнайвищі. Саме головне якомога більше забивати м’ячів в команді. Зайняти з командою якомога вище місце для виходу в Прем’єр-лігу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: