Іван Тимчишин став переможцем клубного чемпіонату України

15 червня 15:55
Переглядів: 421
тимчишин

Тренер-викладач ДЮСШ ФСК «Нафтохімік», кандидат у майстри спорту Іван Тимчишин наступного сезону виступатиме в першій лізі чемпіонату України з настільного тенісу. Це право він виборов разом з колегами по команді «ІФНТУНГ – ОДЮСШ-1» міста Івано-Франківська, яка стала переможцем клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2013-2014 рр. у Західній регіональній лізі.

За словами калуського тенісиста, все вирішилося в місті Жовква Львівської області, де 29 і 30 травня відбувся другий (заключний) тур фінальних змагань клубного чемпіонату України у Західній регіональній лізі. Тут нагороди чемпіонату виборювали 12 команд цієї ліги (по шість кращих колективів з Івано-Франківської та Львівської зон). Спільна команда Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та обласної ДЮСШ №1 вдало провела матчі з усіма суперниками, набравши найбільшу кількість очок та ставши в підсумку переможцем клубного чемпіонату України. Разом з Іваном Тимчишиним клубне чемпіонське звання здобули майстер спорту Андрій Гордій з Косова та кандидати в майстри спорту Владислав Сидорак з Рогатина, Михайло Мосюк з Богородчан й іванофранківці Ярослав Варнасевич і Михайло Жолубак. До речі, останній – наймолодший гравець команди «ІФНТУНГ – ОДЮСШ-1». Михайло Жолубак – семикласник ЗОШ №23 м. Івана-Франківська, є членом збірної України з настільного тенісу, активно займається цим видом спорту під керівництвом досвідчених тренерів, майстрів спорту Василя Кушніра та Володимира Дячка.

Щодо срібних та бронзових призерів клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2013-2014 рр. у Західній регіональній лізі, то ними стали відповідно команди «Рівне» (м. Рівне) і СК «ЛІРС-4» (м. Жовква. Вони, як і команда-переможець чемпіонату, були відзначені кубками, медалями і грамотами Федерації настільного тенісу України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: