Івано-Франківщина отримала чемпіона України з боксу серед юніорів

13 квітня 18:41
Переглядів: 159
бокс

В Умані закінчились фінальні бої чемпіонату України з боксу серед юніорів. Визначились нові чемпіони й головні претенденти на місце у збірній. Один представник Прикарпаття став чемпіоном, ще один — срібним призером.

У вазі до 63 кг чемпіоном України став Дмитро Пресняков, який представляв на чемпіонаті Івано-Франківську область. У фіналі він здобув перемогу над Іваном Папакіним з Донецької області. Вчора бронзову медаль ваги до 63 кг виборов Роман Музальов. У вазі до 60 кг срібним призером став Володимир Музальов, який у фіналі поступився Владиславу Максюченку з Донецької області.

Цікаво, що більшість із переможців чемпіонату України в Умані (7 з 13 золотих медалістів) представляють Донецьку область, повідомляє Федерація боксу України.