05 березня 11:47
Переглядів: 73
Футзал

На вихідних відбулися матчі 14-15 турів у першій обласній лізі.

Як і передбачалося, до очних зустрічей лідерів, кожна команда у матчах з лідируючою трійкою не проти забрати у них очки, таким чином “заочно” втрутитися у розподіл нагород цьогорічної першості.

У суботу першим випробування пройшов “Курінь-Пас”. Лише останній хвилині “курінні” втекли від поразки у матчі із надвірнянськими “енергетиками”, зрівнявши рахунок (3:3). А вже у неділю лідер сповна нагадав про себе та свої амбіції, розгромивши “Теплоінстал” з рахунком 10:1.

Подібну інтригу за вихідні відчули “аланівці”. Вони перше несподівано “познущалися” над “Микуличин” (15:0), а у неділю ха одну хвилину втратили перемогу у матчі з “Медиком”, зігравши внічию 3:3.

Без втрат “спарений” вікенд провели податківці. Правда, у суботу вони ледь не втратили очки у матчі з “Легіоном”, мінімально перегравши суперника з рахунком 2:1. А у неділю “Д П С” вже не мав проблем із делятинським “Прутом” (7:0).

Таким чином, за три тури до фінішу трійка лідерів у матчах між собою визначатиме хто які місця посяде у цьогорічній першості. Вже у суботу 8 березня зустрінуться “Алан” і “Курінь-Пас”. “Д П С” проведе непростий матч із “Надвірна РЕМ”. Через тур лідери гратимуть із командами, які вже давно не претендують на медалі, а в останньому турі ще одне протистояння між “Д П С” та “Аланом” остаточно розставить призові акценти сезону.

Не менш напружено у вихідні проходили матчі за участю команд, які не претендують на медалі цьогорічної першості.

Ямницькі “бляхарі” легко здолали “Прут” з Делятина, а на другий день мінімально поступилися надвірнянським “енергетикам” (3:2). Підняли настрій своїм вболівальникам студенти-медики, які спершу перемогли “Теплоінстал” (6:3), а у неділю зіграли внічию з “Аланом”. Після суботнього розгрому у неділю дещо реабілітувалися футзалісти з Микуличина, які впевнено перемогли “легіонерів” (6:2).

Наступний 16 тур відбудеться у суботу 8 березня.