Івано-Франківщина виграла Кубок України з кікбоксингу WAKO

09 грудня 16:40
Переглядів: 125
кікбоксинг

З 5 по 7 грудня у м. Бровари (Київська обл.) відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. У змаганнях взяли участь спортсмени з 22 областей України.

Збірна команда Івано-Франківської області була представленна спортсменами ДЮСШ №1 ФСТ "Україна" і  змогла завоювати 10 золотих, 3 срібні і 1 бронзову нагороди. Це дозволили нашій області посісти перше загальнокомандне місце і вибороти Кубок України з кікбоксингу WAKO.

Спортсмени займаються під керівництвом заслуженого тренера України Соловей О.Я., заслуженого майстра спорту України Соловей К.Г. та тренера Савчак Л.С.

Окрім того, 3 грудня відбулась конференція Федерації кікбоксингу WAKO України, на якій заслуженого  тренера України Солов'я Олега Ярославовича включили до тренерської ради національної Федерації кікбоксингу України WAKO та призначили тренером збірної команди України.

Також в рамках Кубку України серед дорослих паралельно пройшов Кубок федерації серед дітей, кадетів, та юніорів. На цьому кубку Івано-Франківські спортсмени вибороли 12 золотих, 5 срібних, та 5
бронзових медалей.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: