Івано-Франківськ долучився до Програми "Зіграй в регбі"

07 грудня 10:00
Переглядів: 120
Регбі

5 вересня у Києві між Федерацією регбі України та Міжнародною федерацією регбі (World rugby) було укладено угоду про поширення Програми «Get in to rugby» на території України під назвою «Зіграй в регбі», метою якої є популяризація регбі та її цінностей, дає можливість дітям попробувати пограти в регбі у сучасному і безпечному середовищі за допомогою трьох ключових пунктів Програми: попробуй – зіграй – залишайся.

03 грудня з ініціативи Федерації регбі Івано-Франківської області за підтримки управління освіти та науки Івано-Франківської міської ради презентація даної Програми відбулась у Івано-Франківську на базі ЗШ № 25. На семінарі-практикумі для вчителів фізкультури шкіл міста програму представив координатор програми в Україні Павло Рожков. Разом з тим регіональній федерації був вручений коплект форми та спорядження для регбі-5 і мячі.

У практичній частині вчителі фізкультури ознайомились з грою регбі-5, яку продемонстрували учні Івано-Франківської ДЮСШ-2.

У продовженні роботи у рамках Програми та на виконання її цілей з 15 по 18 грудня відбудеться турнір з регбі-5 серед шкіл міста Івано-Франківська, у якому вже виявили бажання зіграти дванадцять шкіл міста.

Регіональні заходи з реалізації Програми у 2016 році будуть поширені на всеукраїнський рівень, де заплановано проведення двох Фестивалів з регбі-5 у Одесі і Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: