Івано-Франківськ продовжує підготовку до проведення Кубку Європи зі спортивної ходьби

20 квітня 15:00
Переглядів: 258
спортивна ходьба

12 квітня 2014 року в місті Подебради (Чехія) відбулась міжнародна матчева зустріч 12 збірних команд  країн Європи зі спортивної ходьби. Збірна команда України була представлена 12 атлетами, серед яких  Прикарпаття  представляла кандидат  у майстри спорту України Іванна Данилюк в категорії юніорок на дистанції 10км. Доречно зазначити, що  Українська команда в категорії  юніорок та чоловіків, котрі змагались на дистанції 20км., вибороли ІІІ-ті  загальнокомандні місця, також вінничанин Андрій Ковенко посів третю сходинку в індивідуальному заліку серед чоловіків на 20-ти кілометровій дистанції з результатом 1.20,26.

В рамках міжнародної матчевої зустрічі в Подебрадах, для представників Європейської легкоатлетичної федерації, зокрема постійної комісії ЕА зі спортивної ходьби було представлено  презентація підготовки міста Івано-Франківська до Кубка Європи зі спортивної ходьби 2015 року. Презентацію здійснював  Віталій Матешко.  За підсумками обговорення до нашого міста незабаром прибудуть представники ЕА з метою здійснення перевірки у підготовці місцевого оргкомітету до  КЕ 2015 з технічних питань, а також надання відповідних консультацій.

Разом з представниками ЕА в місто прибудуть відповідні фахівці Федерації легкої атлетики України. Підготовка до проведення КЕ зі спортивної ходьби  2015 в місті Івано-Франківську триває.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: