Івано-Франківськ - срібний призер чемпіонату України з дворового футболу

31 травня 14:41
Переглядів: 100
гол

29-30 травня в місті Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів з дворового футболу.До слова, дворовий футбол - один із етапів молодіжного руху та популяризації здорового способу життя. Нашу область на змаганнях 13-14-річних представляла команда мікрорайону БАМ м.Івано-Франківська.

Команда Івано-Франківська: Барабанов Володимир, Барабанов Дмитро, Драбець Денис, Яцурак Адрій, Надточний Іван, Николин Владислав, Яцик Іван.

На груповому етапі наша команда зустрілася із представниками Полтавської, Львівської, Миколаївської областей та м.Києва.

  • Івано-Франківська область - Полтавська область - +:- (технічна перемога)
  • Івано-Франківська область - м.Київ - 0:1
  • Івано-Франківська область - Львівська область - 3:1
  • Івано-Франківська область - Миколаївська область - 3:0

Зайнявши перше місце в своїй групі івано-франківці вийшли до півфіналу, де перемогли команду Запорізької області - 1:0. Нажаль, у фіналі поступилися супернику із Рівненської області - 0:1.

Попри поразку в вирішальному поєдинку наша команда (одна з наймолодших на турнірі) виступила дуже достойно, здобувши срібні нагороди всеукраїнських змагань. Голкіпер та захисник брати Володимир та Дмитро Барабанови ввійшли до числа кращих на турнірі.

Команду нагородили медалями та футболками. Варто відзначити і дуже важливу роль спонсорів. Міське відділення "Спорт для всіх м.Івано-Франківська" забезпечив команду ігровою формою для участі в турнірі, а обласне відділення "Спорт для всіх" та Івано-Франківська міська федерація футболу взяли на себе витрати на поїздку до Києва та організаційну сторону участі в турнірі.

На нагородженні був присутній легенда українського футболу Владислав Ващук. Календарі з автографами Владислава отримав кожен гравець команди. 

Варто відзначити, що всеукраїнський турнір проводився вперше. Ліга дворового футболу існує в Києві та Дніпропетровську. Суть змагань полягає в тому, що брати участь в них не можуть гравці команд ДЮФЛ. Івано-Франківська міська федерація футболу активно долучилася до розвитку дитячо-юнацького дворового футболу.

По завершенню турніру дітям була організована екскурся по столиці. Івано-Франківська команда відвідала матч української Прем'єр ліги між командами "Динамо" та "Металург" (Запоріжжя). 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: