Івано-Франківська облрада стверджує, що виконує усі зобов’язання перед олімпійцями

21 листопада 08:41
Переглядів: 224
stuy

Зважаючи на нещодавні публікації в окремих засобах масової інформації щодо ситуації, яка складається із покращенням житлових умов прикарпатських олімпійців, прес-служба обласної ради вважає за необхідне відзначити, що ще у травні цього року, реагуючи на звернення спортсменів й за дорученням голови обласної ради Олександра Сича, постійна комісія обласної ради з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту рекомендувала спрямувати 500 тис. грн. на покращення житлових умов Дарії Згоби та Христини Стуй.

Згодом за додатковою пропозицією головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації до цього переліку був включений також Володимир Рій. Відповідне рішення було погоджене постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій, а на його виконання передбачено кожному із спортсменів близько 166,6 тис. грн.

За ці кошти головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, яке й є їх розпорядником, і мало б придбати квартири. Більше того, задля того, щоб спортсмени не були змушені обирати з-поміж тих варіантів, що їм пропонують, постійна комісія обласної ради з питань бюджету прийняла рішення спрямувати ці кошти у вигляді одноразової матеріальної допомоги спортсменам. Пропозиція головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА щодо можливості додаткового виділення 200 тис. грн. шляхом перерозподілу бюджету й зняття відповідної суми з фінансування та підтримки громадських організацій фізкультурно-оздоровчого спрямування області була знята з розгляду самим головним управлінням.

Відтак, за словами прес-служби, обласна рада сьогодні виконує усі взяті на себе зобов’язання перед олімпійцями. Кошти на покращення житлових умов наших спортсменів закладені у бюджеті на 2012 рік, а виконання рішення покладене на головного розпорядника коштів – управління ОДА у справах сім’ї, молоді та спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: