Івано-Франківська ЗОШ №10 переможець обласного фінального етапу турніру "Шкіряний м'яч" серед юнаків

08 травня 18:00
Переглядів: 179
Шкіряний м

6 травня в м.Івано-Франківськ на міському центральному стадіоні "Рух" пройшли фінальні змагання IV обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед дітей 2005 року народження.

У змаганнях прийняли участь три шкільні команди області, які виявились найкращими за своїх суперників на попередніх етапах: Івано-Франківська ЗОШ №10, Калуська ЗОШ №1 та Коломийська СШ №1.

Через неявку команди Косівської ЗОШ №2 обласний оргкомітет "Шкіряного м’яча" прийняв рішення проводити фінальні змагання не за кубковою системою, а розіграти призові місця у одноколовому турнірі за один день.

На урочистій церемонії відкриття фіналу були присутні: президент обласного оргкомітету "Шкіряний м’яч", заслужений тренер України Петро Іванович Кушлик, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Петрович Клим, начальник Івано-Франківського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Федорович Стефанків, перший заступник голови ІФФФ, виконавчий директор Василь Васильович Сікора, заступник голови ІФФФ, віце-президент обласного оргкомітету "Шкіряний м’яч" Василь Андрійович Луцький, член Виконкому ІФФФ Віктор Степанович Поптанич, голова Івано-Франківської міської федерації футболу Віктор Михайлович Юзик, директор Калуської ДЮСШ Петро Михайлович Олійник та члени штабу обласного "Шкіряного м’яча".

Петро Кушлик привітав команди з виходом у фінальний обласний етап "Шкіряного м’яча", зауважив, що гарне футбольне поле і погода повинні посприяти хорошій грі та побажав міцного здоров'я, успіхів на турнірі і подальших виступів у великому футболі.

Від імені обласного Комітету міністерства освіти, Департаменту освіти і науки обласної держадміністрації Михайло Стефанків привітав присутніх з успішними виступами в обласних зональних змаганнях та побажав успіхів на обласному рівні, а також позитивного результату і на всеукраїнському рівні, побажав добра, щастя і гарного завершення навчального року.

Тарас Клим передав вітання від президента асоціації аматорського футболу Федора Івановича Шпига, голови Всеукраїнського оргкомітету "Шкіряного м’яча" Андрія Андрійовича Біби та побажав хлопчикам і дівчаткам, які були присутні в командах, перемог на футбольному полі, а кращій команді фінального обласного етапу – гідно представити Прикарпатський край на Всеукраїнських змаганнях.

Дітвора оплесками віддячувала за промови, побажання, вітання та поздоровлення, адже виступаючі висловлювали свою думку, щодо щасливого дитячого майбутнього як в спорті так і в їхньому житті. Після урочистого відкриття турніру на поле вийшли команди, щоб відкрити турнір не лише формально, а й безпосередньо грою.

Перше місце виборола команда Івано-Франківської ЗОШ №10, яка і буде представляти Івано-Франківську область на Всеукраїнських зональних змаганнях, які відбудуться у травні-червні 2016 року.

Другою фінішувала команда Калуської ЗОШ №1, третє місце посіла Коломийська СШ №1.

Івано-Франківська ЗОШ №10 – Калуська ЗОШ №1 – 2:1

Калуська ЗОШ №1 – Коломийська СШ №1 – 1:0

Івано-Франківська ЗОШ №10 – Коломийська СШ №1 – 5:0

І-е місце з елементів техніки гри у футбол в обласних змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" посіла Калуська ЗОШ №1, ІІ-е місце у Коломийської СШ №1, ІІІ-е місце – Івано-Франківської ЗОШ №10.

У перервах між матчами фінального турніру були визначені кращі у вправах з м’ячем:

  • Жонглювання м’ячем – Саків Олександр (Калуська ЗОШ №1) – 42 удари
  • Удари на дальність – Савчин Володимир (Івано-Франківська ЗОШ №10) – 40 метрів
  • Удари на точність – Височан Тарас (Калуська ЗОШ №1) – 5 ударів

Переможцям і призерам турніру вручили кубки, медалі та грамоти. Також були названі кращими в номінаціях та відзначені індивідуальними призами:

  • Кращий воротар – Демянчук Максим (Коломийська СШ №1)
  • Кращий захисник – Савчин Володимир (Івано-Франківська ЗОШ №10)
  • Кращий нападник – Баран Віталій (Калуська ЗОШ №1)
  • Кращий гравець – Рожко Дмитро (Івано-Франківська ЗОШ №10)
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: