Івано-Франківська ЗОШ № 10 – переможець обласного фінального етапу турніру "Шкіряний м'яч"

26 квітня 19:23
Переглядів: 192
гол

25 квітня в Івано-Франківську на міському стадіоні "Юність" пройшли фінальні змагання IV обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" у молодшій віковій групі серед дітей 2006 року народження.

У змаганнях брали участь чотири шкільні команди області, які виявилися найкращими за своїх суперників на попередніх етапах: ЗОШ № 10 м. Івано-Франківськ, ЗОШ № 1 м. Городенка, Тисменичанська ЗОШ та Тужилівський НВК.

Відповідно до Регламенту змагань та згідно з рішенням Оргкомітету з проведення обласних змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" фінальний обласний етап проходив за коловою системою і складався з трьох турів. Перед стартом змагань на засіданні суддівської колегії з представниками команд-фіналістів було прийнято рішення розіграти призові місця за один день.

Згідно з результатами жеребкування було визначено календар змагань. Вперта й напружена боротьба точилась на кожному клаптику футбольного поля у кожному поєдинку, і вболівальники, яких було чимало, стали свідками цікавого футбольного видовища.

1-й тур:

Івано-Франківська ЗОШ № 10 – Тисменичанська ЗОШ – 3:1

Городенківська ЗОШ № 1 – Тужилівський НВК – 1:1

2-й тур:

Івано-Франківська ЗОШ № 10 – Городенківська ЗОШ № 1 – 1:0

Тужилівський НВК – Тисменичанська ЗОШ – 1:4

3-й тур:

Івано-Франківська ЗОШ № 10 – Тужилівський НВК – 2:0

Городенківська ЗОШ № 1 – Тисменичанська ЗОШ – 3:1

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1 Івано-Франківська ЗОШ № 10 3 0 0 6-1 9
2 Городенківська ЗОШ № 1 1 1 1 4-3 4
3 Тисменичанська ЗОШ 1 0 2 6-7 3
4 Тужилівський НВК 0 1 2 2-7 1

У підсумку перше місце виборола команда Івано-Франківської ЗОШ №10, яка і буде представляти Івано-Франківську область на Всеукраїнських зональних змаганнях.

У перервах між турами фінального турніру були визначені кращі у вправах з м'ячем:

Жонглювання м’ячем – Черкас Юрій (Івано-Франківська ЗОШ № 10) – 204 удари.

Удари на дальність – Калин Владислав (Івано-Франківська ЗОШ № 10) – 36 метрів.

Удари на точність – Угринчук Артем (Тисменичанська ЗОШ) – 4 удари.

В урочистій церемонії нагородження лауреатів змагань узяли участь президент обласного оргкомітету "Шкіряний м’яч", заслужений тренер України Петро Іванович Кушлик, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло Федорович Стефанків, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Петрович Клим, заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Андрійович Луцький та члени штабу обласного "Шкіряного м’яча".

Переможцям і призерам турніру вручили кубки, медалі, грамоти та футбольні м'ячі, надані безкоштовно Федерацією футболу України у рамках програми розвитку масового футболу для аматорських і дитячо-юнацьких футбольних команд області . Також були названі кращими в номінаціях та відзначені індивідуальними призами:

Кращий воротар – Креховецький Артем (Городенківська ЗОШ № 1)

Кращий захисник – Угринчук Артем (Тисменичанська ЗОШ)

Кращий нападник – Морис Денис (Тужилівський НВК)

Кращий гравець – Білецький Дмитро (Івано-Франківська ЗОШ № 10)

Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: