Івано-франківські бійці повернулися переможцями з Міжнародного турніру з ММА у Польщі

05 квітня 21:12
Переглядів: 112
мма

2 квітня у місті Ярослав відбувся Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Carpathian Warriors». Дані змагання пройшли в рамках матчевої зустрічі Україна-Польща.

Файт кард турніру складався з 12 поєдинків, в чотирьох з яких честь України відстоювали франківські спортсмени – Михайло Ісай, Святослав Дутка, Андрій Сапа та Володимир Іванцюк.

В першому двобої Україну представив Михайло Ісай, який здобув переконливу перемогу ТКО при добиванні у партері у 2 раунді над поляком Marcin Delinat.

Наступним до октагону піднявся Дутка Святослав. Йому протистояв Kamil Pryjda. У досить таки напруженому бою суперечливу перемогу судді віддали представнику Польщі.

Наступний бій іванофранківця Андрія Сапи закінчився беззаперечною перемогою нашого спортсмена вже у 1 раунді. Андрій не залишив жодного шансу опоненту з Польщі Szimon Bilas, ТКО добиванням у партері.

І завершальну перемогу у скарбничку нашої команди приніс Володимир Іванцюк. Продовжуючи переможну серію одноклубників, Володимир також одержав перемогу ТКО у 2 раунді над поляком Szczech Jakub.

За результатами двобоїв перемогу у Міжнародній матчевій зустрічі здобула збірна команда України.

Тренуються спортсмени у бійцівському клубі «Альянс» і є вихованцями тренера Андріяна Петрущака.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: