Івано-франківські гімнасти отримали нове обладнання на суму більш ніж півмільйона гривень

25 лютого 11:27
Переглядів: 143
Default Image

івано-франківська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1, яка широко відома своїми здобутками на Прикарпатті та в Україні, отримала цього року нове гімнастичне обладнання. Для 630 учнів, що займаються у 62 навчально-тренувальних групах, з Києва надійшли повні комплекти чоловічих та жіночих снарядів на суму 526 тис. грн.. Останнє суттєве оновлення матеріальної бази було після успіху нашої івано-франківської гімнастки Дарії Згоби на Олімпіаді в Пекіні. Тоді школа отримала бруси та колоду.

Однак за словами директора школи Людмили Голіневич, світ не стоїть на місці і гімнастика теж. Щоб бути конкурентноздатним в сучасних умовах треба кожні 4-8 років повністю змінювати обладнання. А через недостатнє фінансування з боку держави дітям доводилось тренувались на спортивному килимі 1988 року.

Новий комплект дозволить спортсменам займатись в набагато кращих умовах і досягати більших спортивних результатів. За словами старшого тренера спорт школи Тетяни Федорів, усюди в світі спортивні прилади однакові, і саме це дозволяє спортсменам виробляти правильне відчуття того, як він штовхає та амортизує, що без сумніву впливає на правильне виконання того чи іншого елементу.

Випробувати нові снаряди спортшколи сьогодні змогли учасники 4х спортивних ігор Івано-Франківської області, де відвається відбір на всеукраїнські змагання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: