Івано-Франківські школярі - найсильніші шахісти України

04 липня 16:02
Переглядів: 178
шахи

З 24-28 червня 2015  року в м. Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з шахів серед школярів. У 3 – х турнірах чемпіонату України зі швидких шахів серед юнаків та дівчат зіграли 96 шахістів .У 3 - х турнірах з блискавичної гри в шахи за медалі боролися 97 юних шанувальників найдавнішої з ігор серед дівчат та юнаків. Розіграно 12 комплектів нагород в особистому заліку.

Розіграно 12 комплектів нагород в особистому заліку. 

Чемпіонами України серед школярів у двох видах програми - швидких шахах і блискавичній грі в шахи стали Олександра Касапчук, Олег Боєчко, Михайло Шахов, Анастасія Мокрецька. 

По дві нагороди різного ґатунку здобули Анна Касапчук, Олексій Ткаченко, Тарас Шеркунов, Світлана Фем′як, Софія Ковалик, Юліан Мальований, Богдан Лозинський і Владислав Кустра. 

Дипломами Міністерства освіти та науки України Комітету з фізичного виховання та спорту відзначено також тренерів чемпіонів і призерів змагань.

Особливо відзначено команду м. Кремінна Луганської області: Анастасію Черну, Миколу Шадлера, Артема Макогона, Тимофія Скрябіна та тренера, що у важкий для України час підготував юних шахістів і привіз на змагання із зони бойових дій – Олексія Старинського.

Підведено підсумки в командному заліку:

Швидкі шахи

Залік по областях і м. Києву:
І місце – Івано-Франківська область  - 42 очки;
ІІ місце – Черкаська область - 30½ очок;
ІІІ місце – Тернопільська область - 25 очок.

Блискавична гра в Шахи

Залік по областях і м. Києву:
І місце – Івано-Франківська область  - 40½ очок;
ІІ місце – Черкаська область - 30 очок;
ІІІ місце – Тернопільська область - 27 очок.

Організатори змагань - департамент освіти і науки облдержадміністрації та обласне відділення комітету влаштували для учасників цілу низку цікавих та пізнавальних культурно-виховних заходів. Команди, які приїхали на Чемпіонат України 2015 року зі шахів серед школярів мали можливість милуватись архітектурою старовинного міста Станіславів, яке знаходиться у межиріччі двох Бистриць і є східними воротами до Карпатського краю. Вони безкоштовно відвідали музей мистецтв Прикарпаття, Івано-Франківський краєзнавчий музей та обласний музей визвольних змагань ім. С. Бандери, а також фортечну галарею «Бастіон» та музей анатомії Івано-Франківського національного медичного університету.

Учасників чемпіонату нагороджено кубками, медалями, грамотами та пам’ятними подарунками.

 Переможців та призерів змагань нагороджували ректор Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор  – Микола Рожко, провідний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Іван Захарчук, директор Івано-Франківського художнього професійно-технічного училища № 3 Наталія Коростіль  та  начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Стефанків.
 
Івано-Франківське обласне відділення щиро вітає  переможців та призерів чемпіонату України та  бажає досягти вершин Шахового Олімпу! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: