Івано-Франківські "Ураганівці" відвідали дітей із навчально-реабілітаційного центру

05 листопада 19:00
Переглядів: 136
Ураган

В івано-франківського клубу з’явилися нові «VIP-фани».

Впродовж тринадцяти років НФК "Ураган" із задоволенням бере участь у проектах, спрямованих на розвиток футзалу, популяризацію його серед дітей та підлітків, пропаганду здорового способу життя серед усіх верств населення. "Ураганівці" радо відвідують дитячі футзальні секції, зустрічаються зі своїми вболівальниками, дітьми учасників АТО, їздять у гості до вихованців інтернатів міста та області, реабілітаційних центрів.

"Ураган" завжди відкритий до спілкування, тож вже не перший рік існує проект "VIP-фани". Проект об’єднує дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями, особливих дітей, які займають особливе місце в суспільстві, потребують виняткового ставлення та розуміння, а також заслуговують на цілковиту підтримку. Тому на прохання івано-франківського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушенням психофізичного розвитку НФК "Ураган" не міг не відгукнутися.

Тож "озброївшись" подарунками – футбольними м’ячами і солодощами, поїхали провідувати тих, кому увага чи не найпотрібніша. В складі центру чотири дошкільні групи, школа для дітей з вадами інтелекту, школа для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, відділення медичної реабілітації та психологічна служба. "Ураганівцям" на чолі із Іваном Скіцком вдалося поспілкуватися із старшокласниками, малечою із початкової школи, також навідалися до однієї із груп дошкільнят.

Іван Васильович розповідав про "Ураган", досягнення гравців, виїзди та суперників. Діти запитували про тренування, відпочинок футболістів, наввипередки ділилися враженнями від занять фізкультурою, навчання, і захоплення футболом. Не обійшлося і без автограф-сесії та запрошення дітвори на найближчий домашній матч із херсонським "Продексімом", що відбудеться на День Святого Миколая - 19 грудня. На прощання дякують за візит і проводжають щирими посмішками. Тож, до нових зустрічей!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: