Івано-франківських паралімпійців нагородили грамотами

13 жовтня 08:53
Переглядів: 159
збірна

У вівторок, 9 жовтня 2012 року, відбулась церемонія нагородження двох івано-франківських спортсменів-паралімпійців. Згідно розпорядження міського голови від 05.10.2012р. № 477-р «Про нагородження грамотами виконавчого комітету міської ради» за особистий вагомий внесок у розвиток та популяризацію спорту на міжнародній арені, успішний виступ Івано-Франківських спортсменів на 14-х літніх паралімпійських іграх в Лондоні, прояв волі, наполегливості та мужності грамотами виконавчого комітету міської ради нагороджено:

- Куделю Світлану Віталіївну - майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (інваспорт), бронзову призерку 14-х літніх паралімпійських ігор в Лондоні з штовхання ядра;

- Голінея Андрія Васильовича - майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (інваспорт), 4-те місце на 14-х літніх паралімпійських іграх в Лондоні з бігу на 1500 метрів.

Окрім того, грамотами Комітету фізичної культури і спорту були нагороджені тренери івано-франківських призерів Паралімпіади в Лондоні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: