Іванофранківець Сергій Чмель представляє Україну на Кубку світу з фристайлу

26 грудня 07:55
Переглядів: 125
Фристайл

На гірськолижному курорті «Рука» (Фінляндія) стартував Перший етап Кубку світу з фрістайлу «Freestyle FIS Ski World Cup».

Україну на змаганнях з могулу представляв іванофранківець Сергій Чмель – спортсмен ТК “Буковель” та інструктор Bukovel Ski School.

“Перший етап Кубку Світу з могулу видався досить важким. Траса на фінському курорті «Рука» одна з найважчих у світі. Олімпійські Ігри не за горами, тому суперників в цьому сезоні побільшало – їх було 60,” – розказує Сергій.

“Я виконував відносно нову для себе стрибкову програму: сальто назад та сальто вперед, тому стрибки виглядали не дуже досконалими. Також допустив декілька помилок на самій трасі, в результаті – 49 місце. Але я задоволений результатом, бо багато спортсменів взагалі не фінішувало, серед них і діючий чемпіон світу Гульбо Кола з Франції.

Перемогу в першому етапі «Freestyle FIS Ski World Cup» здобув молодий канадський спортсмен Майкл Кінгсбері, у жорсткій боротьбі зі своїм співвітчизником та діючим олімпійським чемпіоном – Алексом Білодо”.

“Отож тепер я проведу ще декілька тренувальних днів в Фінляндії, зроблю серйозну роботу над помилками, а потім вилітаю у Австрію на 2 етап Кубку Світу, де робитиму все можливе, щоб покращити свою турнірну позицію.

Хочу подякувати Лижній школі «Буковель» і ТК «Буковель» за допомогу в участі у змаганнях такого високого рівня”.

“Дуже добре, що наші українські спортсмени виступають на міжнародних змаганнях такого рівня. Маємо надію, що Сергій Чмель здобуде олімпійську ліцензію для участі в Олімпіаді 2014 року в Сочі”, – коментує Андрій Піллероа, директор гірськолижної та сноуборд школи “Буковель”. – “Зі свого боку ТК “Буковель” створить усі умови для проведення тренувань Сергія на олімпійському рівні”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: