Іваняк та Макаєв вже працюють у загальній групі

22 березня 13:27
Переглядів: 159
макаєв

Синьо-жовті" продовжують підготовку до кваліфікації Євро-2014. Сьогодні підопічні Євгена Ривкіна провели вже третій день збору. Команда працювала в режимі дворазових тренувань, в основному присвячених відпрацюванню тактичних дій. Також гравці проходять спеціальне тестування. Як сказав сам Євген Семенович, це медичне обстеження, здійснюване харківськими лікарями за допомогою сучасних комп'ютерних технологій, що допомагає детально визначити функціональний стан кожного гравця і його можливість пристосовуватися до умов високогір'я. Нагадаємо, що Ерзурум, куди відправляються наші хлопці, знаходиться на висоті 1890 м над рівнем моря, що ускладнює умови для будь-якої фізичної роботи.

Також чимало уваги сьогодні приділялося і двом гравцям -- Євгену Іваняку та Ільдару Макаєву. Як ми повідомляли раніше, Іваняк отримав пошкодження, а Макаєв постраждав від застуди. Але найгірші побоювання не підтвердилися, і обидва виконавці сьогодні ввечері вже працювали з усіма хлопцями в загальній групі. Хоча їх навантажують не на повну. У Євгена були невеликі проблеми зі спиною, для усунення яких потрібно трохи часу, але масажисти і лікарі роблять все можливе для якнайшвидшого повернення кіпера в повну бойову готовність. Ільдава ж просто турбували наслідки застуди, але це не завадило йому за найкоротший час повернутися до роботи.

Завтра в "синьо-жовтих" запланований контрольний поєдинок з харківським "Локомотивом-2". Правда, як уточнив тренер збірної, в обоймі "залізничників" на паркет вийдуть хлопці не тільки з другого складу, але і з першої команди. Такі як, наприклад, Євген Клочко або Дмитро Федорченко, які не отримали виклику в збірну і залишилися в розташуванні клубу. А по закінченні спарингу представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з Ривкіном та гравцями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: