Із відкритого чемпіонату Тернополя збаражські борці привезли десять медалей

01 жовтня 18:34
Переглядів: 206
Боротьба

Рясний урожай нагород зібрали юні борці із Збаразького ФСК «Чемпіон» та РК ДЮСШ на відкритому чемпіонаті з вільної боротьби міста Тернополя, який відбувся 19 вересня.

Вихованці тренерів Петра та Євгена Королів здобули п’ять золотих медалей , тобто стали першими у половині вагових категорій, серед яких проводились змагання. Чемпіоном у ваговій категорії 32 кілограми став Олександр Мельник, у категорії 35 кг – Юрій Вовк, у 38 кг – Андрій Ткач, у 73 кг – Олександр Михальський, у 85 кг – Назар Білошицький. До речі, для Назара, як і його колеги по команді Олександра Мельника, – це перше спортивне «золото».

Окрім цих нагород, збаражани додали до своїх здобутків трохи «срібла» та «бронзи». Другу сходинку п’єдесталу пошани посіли Богдан Бастюк ( вагова категорія 35кг), Андрій Жезняк (38 кг), Олег Ключка (42 кг). Третіми у своїх вагових категоріях стали Олександр Сенчишин (32 кг) і Вадим Крупський (38 кг).
Переможці турніру готуються взяти участь у чемпіонаті України, який відбудеться у Броварах наприкінці жовтня. У цьому ж місяці, а саме 17 – 18 жовтня, спортивні пристрасті вируватимуть і у Збаражі під час традиційного Міжнародного турніру з вільної боротьби .

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: