Нікіта Максімов – абсолютний чемпіон Універсіади Львівщини

Надзвичайно яскраву, ефектну та видовищну боротьбу на Універсіаді Львівщини з дзюдо продемонстрував студент 22 групи факультету спорту Львівського державного
дзюдо

У юних дзюдоїстів з Тернополя одна срібна і чотири бронзових медалі

Переглядів: 258
У Львові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір із дзюдо "Юний Динамівець", про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА. Учасниками
дзюдо

Переглядів: 147
У Львові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір із дзюдо «Юний Динамівець». Учасниками його були понад 150 спортсменів. Тернопілля на
дзюдо

У дзюдоїстів тернопільського "Інваспорту" - три "срібла" і одна "бронза" чемпіонату України

Переглядів: 148
Шістесят представників із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Тернопільської,
дзюдо

На вихідних у Львові відбудеться Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо!

Переглядів: 724
27 лютого у Львові за адресою вул. Янева, 10 СК «Динамо» відбудеться Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Юний Динамівець».
Яків Хаммо

Український дзюдоїст Яків Хаммо здобув "золото" Гран-прі

Переглядів: 119
Українець Яків Хаммо став переможцем німецького етап Гран-прі з дзюдо, який завершився у неділю в Дюссельдорфі. Хаммо виграв "золото" у найважчій ваговій категорії
Дзюдо

Юнацька команда Львівщини виборола срібні нагороди чемпіонату України 2016 року з дзюдо

Переглядів: 227
У Львові завершився один з основних стартів національного рівня для спортсменів резервного складу збірної команди України з дзюдо
дзюдо

Львівщина вперше приймає юнацький Чемпіонат України з дзюдо

Переглядів: 360
Вперше в історії українського дзюдо Львівщина прийматиме один з основних стартів національного рівня - Чемпіонат України та командний Чемпіонат України з дзюдо
Яків Хаммо

Яків Хаммо і Світлана Ярьомка – кращі дзюдоїсти України 2015 року

Переглядів: 132
Федерація дзюдо України (ФДУ) визначила кращих атлетів країни за підсумками змагань 2015 року. Лауреатами стали Яків Хаммо – серед чоловіків і Світлана