Кабмін планує ліквідувати структуру, що управляє "Ареною Львів"

03 червня 23:14
Переглядів: 348
арена львів

Кабінет міністрів звільнив Сергія Сімака з посади голови державного концерну "Спортивні арени України". Відповідне розпорядження видане 27 травня. У документі зазначено, що Сімак звільнений у зв'язку із закінченням дії контракту.

Сімак очолював концерн з лютого 2013 року, раніше працював у КМДА, очолюючи там управління перспективного розвитку та координації будівництва

Держконцерн "Спортивні арени України" був створений в 2011 році постановою тодішнього Кабміну. Він контролював роботу НСК "Олімпійський", стадіону "Арена Львів" та київського Палацу спорту.

Раніше міністр молоді та спорту Дмитро Булатов заявив, що концерн державі не потрібен, оскільки не реалізував жодної програми і приносить тільки збитки. У Кабінеті міністрів говорять, що мета ліквідації концерну - економія бюджетних коштів 2,3 мільйона гривень.

У свою чергу Сімак поскаржився на тиск з боку нового менеджменту міністерства молоді та спорту України і постійне втручання в діяльність його організації.

Зауважимо, що Сімак балотувався на недавніх виборах до Київської міськради по мажоритарному округу № 56 як самовисуванець. Результати по цьому округу поки не оголошені.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: