Кадрові втрати "Руху" перед "Балканами"

11 листопада 09:40
Переглядів: 295
Андрій Гурський

У селі Зоря, що на Одещині, в рамках 21-го туру Першої ліги винниківський «Рух» проведе останній виїзний офіційний матч року.

Учора ввечері делегація колективу з Винник потягом виїхала до Одеси, звідки добиралася автобусом безпосередньо до села Зоря Саратського району Одеської області. Трохи перепочивши, підопічні Володимира Мазяра провели передматчеве тренування, після чого на футболістів «Руху» чекала теорія, вечеря і відпочинок із налаштуванням на важливий двобій із добре знайомим суперником. Адже з «Балканами» винниківських футболістів доля свого часу неодноразово зводила як на професійному рівні, так і на аматорському.

Перед цим поєдинком «рухівці» відчувають чималі кадрові проблеми. Зокрема, через травми у південну частину України не поїхали Андрій Маркович та Борис Баранець. Не зможуть допомогти і дискваліфіковані Максим Грисьо, Андрій Гурський та Юрій Ткачук. Окрім того, у зв’язку з ушкодженням під великим питанням участь у грі капітана команди Володимира Заставного – як кажуть, 50 на 50. Але цей гравець поїхав до Зорі й, імовірно, готуватиметься до виходу на поле.

Загалом в обоймі Володимира Мазяра та його тренерського штабу на поєдинок із «Балканами» 16 виконавців:

воротарі: Олександр Ільющенков, Олександр Дяченко;

захисники: Ігор Дуць, Василь Білий, Іван Білий, Володимир Заставний;

півзахисники: Назар Вербний, Олександр Чепелюк, Євген Лозовий, Микола Буй, Юрій Копина, Святослав Козловський, Володимир Макар, Григорій Баранець;

нападники: Віктор Хомченко, Святослав Зубар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: