Кадрові зміни у ФК "Рух"

24 червня 11:55
Переглядів: 658
рух

Вечір п’ятниці розпочався з колективних зборів. На яких керівництво клубу озвучило плани та завдання на новий сезон. Також команді був представлений оновлений тренерський штаб. Опісля, гравці провели перше тренування у новому сезоні.

Підготовку до чемпіонату «рухівці» розпочали без шести футболістів, які з різних причин припинили виступи за команду. Як відомо, дещо раніше професійну кар’єру завершив Віталій Романюк, який тепер обіймає посаду директора спорткомплексу «Starfit» і паралельно допомагатиме футболістам у фізичній підготовці.

Також повісив бутси на цвях і центральний півзахисник винниківчан Андрій Кікоть, який відтепер буде помічником Руслана Мостового. Залишається працювати у структурі клубу і Богдан Костик – новоспечений начальник команди куруватиме адміністративну діяльність клубу.

Натомість за спільною згодою «Рух» залишили захисник Володимир Федорів, півзахисники Андрій Баглай і Володимир Садоха, а також нападник Олексій Омельченко. Щиро дякуємо вищезгаданим футболістам за співпрацю та вагомий внесок у численні перемоги «Руху» та бажаємо яскравого продовження кар’єри в інших клубах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: